Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělé

11. 6. 2010

Tak máme za sebou premiéru našeho nového divadelního pokusu. Jsme rádi, že se to lidem líbilo. Soudíme tak podle toho, že nás čtyřikrát "vytleskali" na děkovačku.

Zrod tohoto dílka trval dlouho. Upravoval se scénář, měnilo se obsazení, protože jsme takoví, jací jsme.  Ale zase jsme kus krásné práce zvládli. A věřte nám, že je to velice příjemný pocit, když vidíte, že děláte někomu radost. Je jasné, že  tréma také pracovala, to už ke "kumštu" tak nějak patří (skuteční kumštýři nám laskavě prominou).

Nejvíc děkujeme naší režisérce Blaničce, která naše  větičky a veršíky poskládala tak, že se z toho staly scénky, které na sebe navazovaly. Když jsme se na zkouškách poprvé prokousali scénářem až do konce, tak se to začalo líbit i nám a věřili jsme. Ono je něco jiného zkoušet po scénách nebo v kuse.

Je pro nás potěšující a povzbuzující, že se našli lidé, kteří se nebojí s námi pracovat, drží s námi partu a věří nám. Moc jim děkujeme, že si ve svém nabitém denním programu najdou na pátek odpoledne volno a jdou s námi zkoušet.

Pokud byl někdo z návštěvníků těchto stránek na našem představení, může se k němu vyjádřit. Nám by to moc pomohlo v daší práci.

Nám teď  začnou "divadelní prázdniny", takže se divadelní parta na chvíli rozpadne, aby se v září zase spojila a pracovala na novém dílku.

Doufejme, že i náš KRYSTAL přežije, protože dotační financování je takové, jaké je. Bohužel.

Hezké prázdniny všem.                   Jirka Pekárek, člen divadelní skupiny a vedoucí KRYSTALU

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář